Uçak Bileti ile Hiçbir Yer Uzak Değil…

Son zamanlarda uçak bileti fiyatlarının çok artmasıyla birlikte seyahat eden kişiler biletlerini taksitle almaya başladı. Bunun sonucunda da hem uçak firmalarının internet sitelerinde hem de uçak bileti arama motorlarında taksitli uçak bileti satılmasına yönelik kampanyaların oldukça artmasını sağladı. Gezmeyi ve seyahat etmeyi düşünen insanlar taksitli uçak bileti alırken artık 3-6-9 gibi çeşitli taksit imkanlarından yararlanabiliyor. Uçak bileti firmalarının ve uçak bileti arama motorlarının bazıları taksitli uçak bileti imkanını vade farksız sağlarken bazıları vade farkı alıyor. Taksitli uçak bileti alacağınız firmanın veya uçak bileti arama motorunun seçimini yaparken buna kesinlikle dikkat etmelisiniz. Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte; taksitli uçak bileti denilince akla doğrudan Antalya uçak bileti fiyatları geliyor. Çünkü turizm sezonunun açılmasıyla birlikte Antalya, seyahatlerde en çok artış gösteren uçuş rotalarından birisi.  Yaz aylarında artış gösteren bir diğer uçuş rotası ise Adıyaman. Adıyaman uçak bileti fiyatları da havaların ısınmasıyla birlikte son zamanlarda artış göstermiş durumda.

Farklı şehirlerden gerçekleştirilecek uçuşlarda Antalya uçak bileti fiyatları ile Adıyaman uçak bileti fiyatlarını birlikte inceleyelim. 

Antalya ve Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

Hem Antalya hem de Adıyaman uçak bileti fiyatları için uçak bileti arama motorlarını ve uçak firmalarının kendi internet sitelerini kullanarak hem taksitli uçak bileti hem de peşin ödeme ile uçak bileti satın alabiliyoruz. Sırasıyla İstanbul’dan, İzmir’den, Ankara’dan ve Trabzon’dan Antalya ve Adıyaman yönlü uçuşlarda Antalya uçak bileti fiyatları ve Adıyaman uçak bileti fiyatları ne kadar inceleyeceğiz. Öncelikle Antalya uçuşları ile başlayalım. 

İstanbul Antalya Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Antalya uçak bileti fiyatları için detaylı arama yaptığımızda Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı için İstanbul’dan Antalya yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatları 650 TL olarak karşımıza çıkıyor. Antalya uçak bileti fiyatları arasında en düşük uçak bileti fiyatı 592 TL olurken, en yüksek fiyat 721 TL oluyor. 

İzmir Antalya Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Antalya uçak bileti fiyatlarını incelediğimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı için İzmir Antalya yönlü uçuşların ortalama uçak bileti fiyatının 440 TL olduğunu görüyoruz. En düşük uçak bileti fiyatının 410 TL olduğunu, en yüksek uçak bileti fiyatının ise 620 TL olduğunu da belirtelim. 

Ankara Antalya Uçak Bileti Fiyatları

Ankara Antalya uçak bileti fiyatları hakkında uçak bileti arama motorlarında yaptığımız inceleme sonucunda; Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları için ortalama bilet fiyatının 650 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Ankara Antalya uçak bileti fiyatları arasında en ucuz uçak bileti 596 TL olarak karşımıza çıkarken en pahalı uçak bileti 791 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Trabzon Antalya Uçak Bileti Fiyatları

Karadeniz’in nüfus açısından en kalabalık ikinci ili olan Trabzon Antalya yönlü uçak biletlerini incelediğimizde; Antalya uçak bileti fiyatları Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ortalama olarak 950 TL. Trabzon Antalya yönlü uçuşlar arasında en pahalı uçak bileti fiyatı 1270 TL, en düşük uçak bileti fiyatı ise 770 TL. 

Türkiye’nin farklı şehirlerinden Antalya yönlü uçuşlardaki ortalama fiyatlı biletleri, en düşük fiyatlı biletleri ve en yüksek fiyatlı biletleri belirttik. Şimdi aynı şekilde Adıyaman uçak bileti için farklı şehirlerden olan uçuşlarda bilet fiyatlarını inceleyelim. 

İstanbul Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Adıyaman uçak bileti fiyatları için arama yaptığımızda Haziran, Temmuz ve Ağustos ayı için İstanbul’dan Adıyaman yönlü uçuşların ortalama bilet fiyatı 820 TL olarak karşımıza çıkıyor. Adıyaman uçak bileti fiyatlarından en düşük fiyatlı uçak bileti 622 TL olurken, en yüksek fiyatlı bilet 1356 TL oluyor.

İzmir Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Adıyaman uçak bileti fiyatlarını incelediğimizde İzmir Adıyaman yönlü uçuşların Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ortalama uçak bileti fiyatının 1300 TL olduğunu görüyoruz. En düşük uçak bileti fiyatı 1019 TL, en yüksek uçak bileti fiyatı ise 1500 TL.

Ankara Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

Ankara Adıyaman uçak bileti fiyatları hakkında yaptığımız incelemeye bağlı olarak; Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları için ortalama bilet fiyatının 800 TL civarında olduğunu görüyoruz. Ankara Adıyaman uçak bileti fiyatları arasında en ucuz uçak bileti 532 TL olarak karşımıza çıkarken en yüksek fiyatlı uçak bileti 1300 TL olarak karşımıza çıkıyor. 

Trabzon Adıyaman Uçak Bileti Fiyatları

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon ile Adıyaman arasında gerçekleşecek uçuşların bilet fiyatlarını incelediğimizde; Adıyaman uçak bileti fiyatlarının, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ortalama olarak 1250 TL olduğunu görüyoruz. Trabzon Adıyaman yönlü uçuşlar arasında en pahalı uçak bileti fiyatı 1600 TL, en düşük uçak bileti fiyatı ise 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Farklı şehirlerden Adıyaman’a ulaşmak üzere kalkan uçakların fiyat değişimlerini belirttik. Adıyaman uçak bileti fiyatlarını; ortalama fiyatı, en düşük fiyatı ve en yüksek fiyatı gösterecek şekilde analiz ettik. 

Yorum yapın